Paverskime Panama Papers mokestinio teisingumo pergale!

Skandalas seka skandalą: LuxLeaks, Panamos dokumentai, Rojaus dokumentai ... visa tai rodo, jog egzistuoja globali korupcijos ir neteisingumo sistema. Sistema, kuri leidžia transnacionalinėms korporacijoms ir superturtuoliams išvengti apmokestinimo, kai paprasti piliečiai moka visus mokesčius. Dėl mokesčių rojų kasmet nesurenkama iki 200 milijardų eurų mokestinių pajamų. Mes turime sustabdyti šią sistemą!

Gruodžio 12 dieną mes turime puikią galimybę sustabdyti pinigų plovėjus ir mokesčių sukčius: tą dieną Europos Parlamentas balsuos dėl pranešimo apie Panamos dokumentų skandalą. Pranešime teikiami konkretūs pasiūlymai kaip kovoti su mokesčių slėpimu ir pinigų plovimu. ES valstybės narės ir institucijos yra kviečiamos imtis konkrečių veiksmų. Žaliųjų/ELA grupė įdėjo daug pastangų tam, kad parengti stiprų pranešimą dėl kovos su mokesčių vengimu.

Deja, konservatyviosios jėgos Europos Parlamente siekia atmesti šį pranešimą. Virš visuomenės interesų šie atstovai iškelia transnacionalinių korporacijų pelno siekius.

Padėkite mums pranešimą apie Panamos dokumentus paversti mokestinio teisingumo pergale: reikalaukite iš savo Europos Parlamento narių, kad jie balsuotų už griežtą pranešimo tekstą su stipriomis priemonėmis prieš pinigų plovimą ir mokesčių slėpimą! Kartu mes galime pakeisti!

Laden...

Už transnacionalinių korporacijų interesus

0

Už viešuosius interesus

51

  • Žaliųjų/ELA grupės

Neapsisprendę kaip balsuos

83